بیانیه حریم خصوصی

بدینوسیله بیانیه حریم خصوصی تارنمای پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری  را به اطلاع میرساند:

تارنمای پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری  به امکان ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایات شما متقاضیان گرامی از طریق “منوی تماس با ما ” مجهز می باشد. در این قسمت شما میتوانید با سازمان به صورت تمام وقت و در ساعات اداری، تماس برقرار نمایید.

برای ارتباط و انعکاس شکایت می توانید با اطلاعاتی که از بخش تماس با ما بدست می آورید درخواست و یا پیشنهاد خود را ارائه نمایید.

به محض اعلام درخواست، سعی می گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

تارنمای پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری  بصورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

اطلاعات خصوصی تکمیل کنندگان فرم‌های الکترونیکی، دراختیار عموم قرار نمی‌گیرد.

تارنمای پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری  نسبت به حفظ حریم خصوصی شما و همچنین گسترش تکنولوژی خود به‌گونه‌ای که تجربه آنلاین امن و قدرتمندتری را برای شما فراهم کند، متعهد است. این بیانه حریم خصوصی در پایگاه اینترنتی پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری  به کار گرفته می‌شود و فرایند جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها را کنترل می‌کند. با استفاده از پایگاه اینترنتی پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری  ، شما نسبت به موارد ذیل پیرامون داده‌ها، اعلام رضایت می‌کنید.

پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری  اطلاعات هویتی و شخصی ـ مانند آدرس ایمیل، نام و شماره تلفن یا آدرس خانه و محل کار شما ـ را که در فرم های الکترونیکی این تارنما ثبت می نمایید گردآوری می‌کند. هم‌چنین لطفا مدنظر داشته باشید که اگر خود شما مستقیما اطلاعات هویتی و شخصی یا داده‌های حساس شخصی را از طریقپارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری  افشا کنید، این اطلاعات ممکن است توسط سایرین به کار گرفته شود. پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری  هیچ یک از ارتباطات آنلاین خصوصی شما را رصد نمی‌کند.

پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری  شما را تشویق می‌کند تا بیانیه حریم خصوصی سایت‌هایی که می‌خواهید از طریق پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری  به آن‌ها لینک دهید، مرور کنید؛ به‌گونه‌ای که بدانید آن سایت‌ها چه‌گونه اطلاعات شما را جمع‌آوری، استفاده و منتشر می‌کنند. پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری  نسبت به بیانیه حریم خصوصی و هم‌چنین سایر محتواهای سایت‌های خارج از خانواده پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری  هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد.

پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری  اطلاعات شخصی شما را جمع‌آوری و استفاده می‌کند تا بتواند فرآیندهای پایگاه اینترنتی پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری  را اجرا کرده و خدماتی که شما درخواست کرده‌اید را ارائه دهد. پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری  همچنین اطلاعات هویتی و شخصی شما را به منظور مطلع کردن شما نسبت به سایر محصولات و خدمات در دست‌رس در پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری  و وابستگان‌ش استفاده می‌کند. هم‌چنین پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری  ممکن است از طریق نظرسنجی‌ها به منظور تحقیق و بررسی نظر شما پیرامون خدمات فعلی و هم‌چنین خدمات بالقوه‌ای که ممکن است ارائه شود، با شما تماس بگیرد.

پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری  اطلاعات کاربران را به اشخاص ثالث نمی‌فروشد و اجاره نمی‌دهد. ممکن است پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری  گاهی به سود یک شریک کاری خارجی (خارج از اینترنت) درباره یک پیشنهاد ویژه‌ای که ممکن است مورد علاقه شما باشد، با شما تماس بگیرد. در این موارد، اطلاعات خاص هویتی و شخصی شما (شامل آدرس ای‌میل، نام، آدرس و شماره تلفن) به شخص ثالث منتقل نمی‌شود. بعلاوه، ممکن است پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری  داده‌هایی را با شرکای قابل اعتماد در میان بگذارد تا به ما در راستای اجرای تحلیل‌های آماری، و فرستادن ایمیل یا کارت پستال به شما، فراهم کردن ساپورت مشتریان یا هماهنگی ارائه خدمات، کمک کنند. تمامی این اشخاص ثالث نسبت به استفاده از اطلاعات شخصی شما منع شده‌اند مگر آن‌که از این اطلاعات به منظور فراهم کردن خدماتی برای پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری  استفاده کنند؛ هم‌چنین از آن‌ها خواسته می‌شود تا محرمانه بودن اطلاعات شما را رعایت کنند.

پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری  اطلاعات شخصی حساس (مانند نژاد، دین، جهت‌گیری سیاسی) را بدون اجازه صریح شما استفاده و افشا نمی‌کند.

پایگاه اینترنتی پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری  از کوکی‌ها به منظور کمک کردن به شما در راستای شخصی‌سازی تجربه آنلاین‌تان استفاده می‌کند. یک کوکی یک فایل متنی است که توسط سرور وب‌سایت بر روی هارد دیسک شما قرار داده می‌شود. کوکی‌ها نمی‌توانند به منظور اجرای برنامه‌ها یا ارائه ویروس‌ها به رایانه شما مورد استفاده قرار گیرند. کوکی‌ها مشخصا متعلق به شما هستند و تنها توسط یک وب سرور در دامنه‌ای که کوکی را به شما نسبت داده، قابل خواندن است.

یکی از مقاصد اصلی کوکی‌ها فراهم‌کردن تسهیلاتی به منظور صرفه‌جویی در زمان شماست. هدف یک کوکی این است که به وب سرور می‌گوید که شما به صفحه خاصی بازگشته‌اید. این مسئله فرایند ضبط اطلاعات شخصی شما را تسهیل کرده است، مانند آدرس‌های قبض‌هاو… هنگامی که شما به پایگاه اینترنتی پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری  بازمی‌گردید، اطلاعاتی که پیش‌تر شما فراهم کرده بودید قابل بازیابی است؛ بدین ترتیب، شما می‌توانید از ویژگی‌هایی که در پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری  به شکل سفارشی ایجاد کرده‌اید، استفاده کنید.

شما توانایی پذیرش یا رد کوکی‌ها را دارید. بسیاری از مرورگرها به طور خودکار کوکی‌ها را قبول می‌کنند اما اگر خواستید، می‌توانید معمولا تنظیمات مرورگر خود را برای نپذیرفتن کوکی‌ها تنظیم کنید. اگر خواستید کوکی‌ها را رد کنید، ممکن است ‌نتوانید به‌طور کامل از ویژگی‌های تعاملی خدمات پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری  و سایت‌هایی که بازدید کرده‌اید، استفاده کنید.

پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری  اطلاعات شخصی شما را از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده، حفاظت می‌کند. پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری  اطلاعات شخصی و هویتی‌ای که شما بر روی سرورهای رایانه فراهم کرده‌اید، به شکل کنترل‌شده، امن و حفاظت‌شده، از دسترسی‌ها، استفاده و افشاهای تایید نشده محافظت می‌کند .

پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری  ممکن است گهگاه این بیانه حریم خصوصی را به منظور بازتاب بازخورد کاربران به‌روزرسانی کند.

پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری  شما را تشویق می‌کند تا به طور دوره‌ای این بیانیه را مرور کنید تا از نحوه حفاظت اطلاعات شما توسط پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری  مطلع شوید.