• یکشنبه, ۱۰ تیر ۱۴۰۳ - ۳:۲۵
  • اخبار
  • 155 بازدید
  • بدون دیدگاه
بازدید اعضای هیات علمی دانشگاه های استان از مرکز نوآوری صنعتی پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری، جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه های استان چهارمحال و بختیاری از مرکز نوآوری صنعتی پارک علم و فناوری بازدید کردند. این بازدید با هدف آشنایی بیشتر با ظرفیت ها و امکانات موجود در این مرکز و همچنین بررسی زمینه های همکاری مشترک علمی و پژوهشی انجام شد.

در این بازدید، اعضای هیات علمی با دستاوردهای جدید و پروژه های تحقیقاتی که در این مرکز در حال اجرا هستند، آشنا شدند. همچنین، توضیحات جامعی درباره نقش و اهمیت این مرکز در توسعه فناوری و نوآوری در استان ارائه شد.

یکی از نکات برجسته این بازدید، تأکید بر همکاری های بین دانشگاهی و استفاده از توانمندی های علمی و پژوهشی برای حل مسائل و چالش های صنعتی بود. اعضای هیات علمی نیز به تبادل نظر و ارائه پیشنهادات خود برای بهبود و توسعه فعالیت های این مرکز پرداختند.

بازدید از بخش های مختلف این مرکز فرصت خوبی برای آشنایی نزدیک تر با فعالیت ها و بررسی امکانات موجود فراهم آورد. این بازدید نه تنها به شناخت بهتر اعضای هیات علمی از ظرفیت های موجود در استان کمک کرد، بلکه زمینه ساز توسعه همکاری های آتی و تقویت ارتباطات علمی و پژوهشی بین دانشگاه ها و مراکز صنعتی نیز شد.

بایگانی