معرفی واحد فناور ماه: گیتی پیشرو کیاران مهر

  • تاریخ انتشار : چهارشنبه, ۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۶
  • دسته بندی : اطلاعیه، واحد فناور ماه
  • بازدید : 319 بازدید
  • نظرات : بدون دیدگاه

زمینه اصلی فعالیت : تولید شیشه شیر نوزاد و ملزومات شیردهی به نوزاد

ایده محوری واحد فناور : دستگاه شیردهی به نوزادان زودرس (BRN)

آغاز فعالیت و معرفی :

هسته فناور BRN در اسفندماه 1398 با ایده محوری” طراحی و ساخت دستگاه شیردهی به نوزادان به روش جدید (BRN)” به نمایندگی آقای روح الله صادقیان فرد در مرکز رشد واحدهای فناور بروجن تشکیل گردید. هسته فناور BRN پس از سپری کردن مرحله رشد مقدماتی موفق به ورود به دوره رشد پارک علم و فناوری شد و شرکت گیتی پیشرو کیاران مهر به ثبت رسید.

در خصوص چگونگی ورود به این حوزه و انتخاب ایده محوری نماینده واحد چنین طرح می کند: “با به دنیا آمدن خواهرزاده ام به صورت نوزاد زودرس متوجه شدم برای این نوزادان در دنیا هیچ گونه مکمل شیردهی وجود ندارد از این رو یک مدل(manual) و یک نمونه بیمارستانی نیمه اتوماتیک طراحی و نمونه سازی نمودم. پس از تحقیق بسیار در این حوزه متوجه شدم به دلیل سن بالای ازدواج در ایران اکثر مادران شیر کافی برای تغذیه نوزادان خود ندارند. برای این منظور یک مدل مکمل شیردهی طراحی شد. در ادامه طی روند ثبت اختراع این محصول متوجه شدم که شرکت سوئیسی MEDELA مکمل شیردهی SNS را برای مادران کم شیر ارائه داده که قیمت بسیار بالا دارد. در ادامه تیم ما با کار روی مدل سوئیسی متوجه یک سری ایراد روی این محصول شد که این موارد را نیزبرطرف نمودیم. با بررسی بازار درمورد شیشه شیر متوجه شدیم که شرکت هلندی اونت که در انگلستان در حال تولید شیشه شیر با سری نچرال بوده که پرفروش ترین شیشه شیر دنیا نیز می باشد. با توجه به اینکه این محصول در ایران نمایندگی فروش نداشته و همچنین با قیمتی چند برابر شیشه شیر های ایران و به صورت قاچاق وارد ایران می شد در نتیجه تصمیم به مهندسی معکوس از نمونه های این محصول نمودیم. نهایتا با تلاش بی وقفه تیم کاری پروژه تولید به صورت انبوه از سال 98 استارت خورد. روند طراحی محصول و ساخت قالب و تولید کلیه محصولات حدود 4 سال به طول انجامید که خوشبختانه در شهریور سال 1402 این محصول با موفقیت به بازار ارائه گردید.”

اهداف اصلی شرکت:

تولید تمامی محصولات و ملزومات شیردهی به نوزاد- تحقیق درمورد بهترین برندهای پرفروش دنیا و مهندسی معکوس آن ها در راستای تکمیل سبد کالای شرکت و ارتقای کیفیت محصولات. فروش حداقل سالیانه 10 هزار عدد مکمل شیردهی BRN و SNS  و فروش سالیانه 120 هزار شیشه شیر نچرال تا سه سال آینده.

محصولات :

1- ﺷﯿﺸﻪ ﺷﯿﺮ دﻫﺎﻧﻪ ﺑﺰرگ ﻧچرال در سایز های 200میلی لیتر و 260 میلی لیتر متناسب با هر رده سنی

2- ﺷﯿﺸﻪ ﺷﯿﺮ دﻫﺎﻧﻪ ﺑﺰرگ نچرال دﺳﺘﻪ دار در سایز 200 میلی لیتر متناسب با هر رده سنی

3-ﺳﺮ ﺷﯿﺸﻪ ﺷﯿﺮ نچرال ﻧﻮزاد متناسب با رده سنی (1- بدو تولد تا 6 ماه ، 2- 6 ماه تا 12 ماه ، 3- 12 ماه تا 18 ماه ، 18 ماه تا 24 ماه )

4-آﺑﺨـﻮری دﻫﺎﻧﻪ ﺑﺰرگ دﺳﺘﻪ دار در سایز 200 میلی لیتر

5- ﺷﯿﺸﻪ ﺷﯿﺮ دﻫﺎﻧﻪ ﺑﺰرگ ﻧﻮزادان زودرس

6-ﺷﯿﺸﻪ ﺷﯿﺮ دﻫﺎﻧﻪ ﺑﺰرگ SNS- کلاسیک

زمینه های همکاری و تعامل :

این شرکت تمایل دارد با تولیدکنندگان قطعات پلاستیکی وسیلکونی در حوزه های مربوط به تجهیزات پزشکی،  تولیدکنندگان لوازم مربوط به تغذیه نوزادان، کلیه تامین کنندگان و فروشندگان تجهیزات مرتبط با تغذیه نوزادان و کودکان همکاری نماید.

محل استقرار شرکت : چهارمحال بختیاری بروجن دانشگاه پیام نور مرکز رشد بروجن واحد فناور گیتی پیشرو کیاران مهر

شماره تماس : 09136741644

ایمیل : Rooholahsadeqian@gmail.com

وب سایت : www.mommygold.ir

صفحه واحد در سایت مرکز رشد:https://c1b.ir/XZc2b