فناوران هوشمند مهر زاگرس

معرفی شرکت

واحد فناور "فناوران هوشمند مهر زاگرس" مستقر در دوره رشد به نمایندگی آقای سجاد سپاهی بروجنی

زمینه اصلی فعالیت:
ارائه خدمات توسعه برند و رشد کسب و کار در حوزه های تخصصی: وب، گرافیک، موشن گرافیک و تولید محتوا

ایده محوری واحد فناور:
* پلتفرم جامع خدمات آنلاین هامیستا
* پلتفرم فریلنسینگ توسعه اشتغال آنلاین CI3
* هامیستاگرام، اولین ابزار آنلاین فارسی خدمات و سامانه ای نوین جهت ارائه بهینه تمامی خدمات مورد نیاز رشد و توسعه کسب و کار ها در فضای مجازی

چرا هامیستا؟
امروزه برای تمامی کسب و کار ها، علاوه بر توسعه بخش سنتی بیزینس خود، توسعه در بخش سوشال مدیا، فروشگاه های اینترنتی و خدمات دهی و معرفی در فضای آنلاین یک امر ضروری و لازم تلقی می شود. خدمات تبلیغاتی و دیجیتالی شدن یک برند دارای وجه های بسیار زیادی می باشد و هر بخش معمولا توسط یک دفتر، شرکت یا متخصص انجام می شود و این موضوع معمولا یک کار گسترده و نیازمند هزینه و زمان بسیار قابل توجهی برای شرکت ها و افراد دارای بیزینس می باشد. هامیستا برای رفع این موضوع و کمک به شما ایجاد شده است!
هامیستا اولین محصول و سامانه جامع از هسته فناور ” توسعه مهارت و اشتغال کیشا” می باشد که در نظر دارد برای اولین بار در کشور با توسعه یک سیستم هوشمند، تمامی خدمات آنلاین موردنیاز استارت آپ ها، شرکت ها و افراد‎ را جهت معرفی حرفه ای برندشان در فضای مجازی و رشد آنلاین کسب و کار ها را یک جا ارائه نموده و با توسعه بخش های جانبی ، هزینه و کیفیت حداکثری را در کوتاه ترین زمان به مشتریان این حوزه ارائه نماید.این خدمات علاوه بر دارا بودن استاندارد کیفی بالا، هزینه، زمان بهینه شده ای را همراه با اشتغال زایی ویژه متخصصین ارائه خواهد نمود. خدمات ارائه شده در هامیستا دارای 86 زیرگروه خدماتی به صورت زیر ارائه می باشد:
1- ثبت سفارش خدمات (وب ، گرافیک، موشن گرافیک، تولید محتوا و..)
2- پکیج های جامع خدمات استارت‌آپ با تخفیف بیشتر (پک کاملی از خدمات فوق با تخفیف ویژه برای استارت‌آپ ها)
3- خدمات ویژه مراکز رشد و واحد های فناور (پک کاملی از خدمات فوق، ویژه مراکز رشد و شرکت های زیرمجموعه پارک علم و فناوری سراسر کشور)
4- خدمات دیجیتال ویژه نهاد ها، ارگان ها و سازمان ها
5- ابزار هوشمند خدمات آنلاین هامیستاگرام (اولین پلتفرم خدمات آنلاین هوشمند فارسی در کشور)

آغاز به فعالیت و معرفی:
تیم “توسعه مهارت و اشتغال کیشا” به نمایندگی آقای سجاد سپاهی بروجنی از شهریور ماه سال ۱۳۹۹ فعالیت خود را در دوره رشد مقدماتی مرکز رشد واحد های فناور پارک علم و فناوری استان بعنوان هسته فناور آغاز کرده و پس از گذشت یکسال اولین محصول خود را در حوزه خدمات آنلاین تحت عنوان سامانه هامیستا منتشر نموده است.
بیشتر ببینید در : https://www.hamista.com

“ساج گرافیک” اولین گروپ لنسرینگ (تیم خدمات دورکاری) دانشجویی کشور بود که در سال ۱۳۹۸ با ۳ دانشجو از دانشگاه های سراسر استان تشکیل شد و با شروع به ایجاد یک کارگروه آموزش مهارت-کار به خدمات رسانی در حوزه های دیجتالی وارد شد. پس از یک سال این تیم با انجام حدود ۴۰۰ پروژه برای شرکت ها و ارگان های سراسر کشور به رتبه زیر ۱۰۰ فریلنسینگ ملی دست یافت و در فضای کار بین الملل نیز توانست با انجام ۱۶۲ پروژه بین المللی موفق، چشم انداز روشنی را در جهت اشتغال زایی آنلاین برداشته و تعداد افراد شاغل این تیم به ۱۶ دانشجو افزایش یافت.اطلاعات بیشتر در : https://b2n.ir/n15811

توانمندی های قابل ارائه واحد:
* پنل ثبت سفارش آنلاین خدمات:
هر پروژه ای ابتدا از یک ایده ساده شروع می شود و انجام آن نیازمند داشتن دانش و زمان کافی از جانب خود شما یا استخدام متخصص است. با توجه به پیشرفت چشمگیر فضای آنلاین حوزه کار، شما میتوانید ۰ تا ۱۰۰ پروژه خود را در گروه های خدماتی ارائه شده به این بخش سپرده و با ثبت دقیق پروژه در همان زمان از هزینه و زمان اجرای پروژه مطلع شوید و بدون حضور فیزیکی یا هزینه های جانبی سفارش خود را به صورت آنلاین ثبت و نهایتا دریافت نمایید.

* پنل ویژه خدمات استارت آپ (مراکز رشد، سازمان ها و ارگان ها، استارت آپ های تایید شده):
هامیستا برای حمایت هرچه بیشتر از کسب و کار های نوپا، متوسط و و بزرگ در قالب خدماتی سازمانی اقدام به توسعه این پنل نموده است. شما برای دریافت این تخفیف خدمات کافیست مشخصات استارت‌آپ یا شرکت خود را برای هامیستا ارسال نمایید و پس از اعتبارسنجی هویتی شما می توانید از این پلن تخفیفی استفاده نمایید. این پنل دارای ۳۶ درصد تخفیف ویژه نسبت به پنل ثبت سفارش آنلاین می باشد.
(برای واحد های فناور و شرکت های زیرمجموعه مراکز رشد و پارک علم و فناوری نامه پذیرش مرکز رشد/پارک برای اعتبارسنجی افراد کافی می باشد.) با توافق صورت گرفته با مرکز رشد واحد های فناور و هسته کیشا، تخفیف ویژه پنل استارت‌آپ برای ارگان ها و سازمان های دولتی و نیمه دولتی نیز فعال گردیده است.

* پنل خدمات چاپ و ارسال سفارش:
جهت کمک و سهولت در دریافت خدمات حوزه های گرافیک-چاپ، این پنل با همکاری شرکت های همکار با هامیستا با تخفیف بیشتر راه اندازی شده است. برای این منظور کافیست پس از ثبت نام در سامانه و در بخش اعلام سفارش چاپ خدمات، درخواست خود را ثبت و تعداد چاپ مورد نیاز را اعلام نمایید.

* ابزار آنلاین هوشمند هامیستاگرام:
برای اولین بار در کشور اولین پلتفرم خدمات هوشمند تحت وب در حوزه های سایت/ گرافیک/ ایجاد رزومه/ ساخت ویدئو در پنل هامیستاگرام ایجاد شده است و کاربران می توانند سفارش خود را در کوتاه ترین زمان طراحی و دریافت نمایند. این پنل دارای اشتراک های هفتگی، ماهانه و دو ماهه می باشد و اولین و حرفه ای ترین پلتفرم ابزار آنلاین شناخته شده فارسی است.
اولین ابزار ساخته شده توسط این هسته فناور، ابزار طراح آنلاین هامیستاگرام می باشد که با ۲۰۰۰۰ هزار طرح آماده گرافیکی و ۱۲۰۰ فونت فارسی به همراه بهره بری از تکنولوژی هوش مصنوعی و امکانات بی شمار دیگر، شما را از استخدام یک طراح یا سفارش گرافیکی پر هزینه بی نیاز خواهد نمود.

سامانه های تکمیلی:
* سامانه فریلنسری خدمات هامیستا زمان تقریبی ارائه: بهمن-اسفند ماه ۱۴۰۰
* سامانه مهارت سیسه www.ci3.ir زمان تقریبی تکمیل و ارائه: ۱۲ فروردین ماه ۱۴۰۱
* ابزار سایت ساز هامیستاگرام (جدیدترین پلتفرم ابزار آنلاین سایت ساز همراه با هوش مصنوعی و امکان توسعه ui/ux داخلی سایت برای اولین بار در کشور) ارائه نسخه اولیه در خرداد ماه ۱۴۰۱

زمینه های همکاری:
هامیستا توانسته است با ۶۴۰ شرکت داخلی و ۱۲۶ شرکت خارجی فعال در حوزه خدمات دیجیتال همکاری در اجرا/نظارت پروژه محور داشته باشد که برخی از این شرکت/برند های عبارتند از:
تعمیرخونه/فروشگاه لاداکالا،صرافی بین المللی cfxcoin/مرکز ارتباطات ارز بین المللی نامتمرکز uniswap / هلدینگ ساختمانی غدیر اصفهان/مرکز نوآوری و شکوفایی شریف(دانشگاه صنعتی شریف)/بنیاد بین المللی سعدی/گروه فناوری ارتباطات آسمان/ITSG دانشگاه دولتی شهرکرد/دانشگاه صنعتی اصفهان/پلتفرم DIGIBIT / شرکت کارن افزار/شرکت GASHTAW/صرافی AZIZI/ شرکت ایزی آر تی ام/ شرکت صنعت لحیم سخره و ...

برخی از افتخارات و دستاورد ها:
* طرح برگزیده حوزه کسب و کار دیجیتال اولین دوره استارت آپ نتینگ کشور ۱۳۹۹
* فینالیست ۱۶ امین دوره جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی در بخش طرح کسب و کار ۱۳۹۹-۱۴۰۰
* اعتبار دو ستاره از سازمان نماد اعتبار الکترونیک کشور enemad 1400
* طرح برگزیده جشنواره استارت‌آپ ویکند دانشگاه شهرکرد ۱۳۹۶

خدمات و محصولات

ارائه خدمات هوشمند طراحی بصری، تبلیغات و توسعه کسب و کار هوشمند مبتنی بر گیمیفیکیشن های خدمات آنلاین هامیستا