دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
    فارسی | العربیه | English
جمعه 27 مهر 1397
آخرین اخبار
چهارشنبه 09 خرداد 1397
تعداد بازدید: 2050
تعداد نظرات: 0

طرح پایان‌نامه یار در پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری اجرا می‌شود

طرح پایان‌نامه یار در پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری اجرا می‌شود

اسماعیل پیرعلی رییس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری، سه‌شنبه ۸ خرداد در جلسه شورای پارک علم و فناوری از برگزاری طرح پایان‌نامه یار خبر داد و افزود: این طرح با هدف هدایت یافته‌های پژوهشی و فعالیت‌های علمی اساتید و دانشجویان به سمت تجاری‌سازی و همچنین ارتقای کیفیت رساله‌های کارشناسی ارشد و دکتری در جهت انطباق با نیازهای اساسی کشور در تولید محصولات دانش‌بنیان اجرا خواهد شد.

رییس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری یکی دیگر از اهداف طرح پایان‌نامه یار را گسترش نهضت تولید علم و تقویت و توانمندسازی فرآیندهای پژوهشی و مسئله محور عنوان نمود و خاطر نشان کرد: پایان‌نامه‌های پذیرفته شده در این طرح علاوه بر دریافت تسهیلات بلاعوض از خدمات مرکز نوآوری و مرکز رشد برخوردار خواهند شد.

اسماعیل پیرعلی گفت: ریشه و اصل هر فناوری، تحقیق و پژوهش است و با توجه به فاصله صنعت از دانشگاه، اجرای این طرح می‌تواند زمینه پیوند صنعت و دانشگاه را بیش از پیش فراهم آورد.

در پایان این جلسه با استقرار ۵ شرکت فناور فعال در حوزه‌های فناوری اطلاعات، صنعت نساجی و خدمات آزمایشگاهی در پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری و ۴ تیم فناور در حوزه‌های صنایع غذایی، شیلات و فناوری اطلاعات در مرکز نوآوری شهرستان بروجن که مراحل داوری و ارزیابی را سپری کرده بودند موافقت شد.

تصاویر
  • طرح پایان‌نامه یار در پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری اجرا می‌شود
  • طرح پایان‌نامه یار در پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری اجرا می‌شود
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

شعار سال
پیوند ها

سامانه ها
اوقات شرعی