دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
    فارسی | العربیه | English
پنجشنبه 29 شهریور 1397
آخرین اخبار
ﺳﻪشنبه 18 اردیبهشت 1397
تعداد بازدید: 1970
تعداد نظرات: 0

رویداد ایده‌شو دست به آچار در چهارمحال و بختیاری برگزار شد

رویداد ایده‌شو دست به آچار در چهارمحال و بختیاری برگزار شد

پنجمین رویداد علمی ایده‌شو «دست به آچار» روز دوشنبه 17 اردیبهشت با حضور رئیس پارک علم و فناوری، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و با استقبال گسترده ایده‌پردازان و دانشجویان در استان چهارمحال و بختیاری توسط مرکز تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوای چهارمحال و بختیاری برگزار‌شد.

رییس پارک علم و فناوری گفت: هدف از برگزاری این رویداد، آموزش، فرهنگ‌سازی و ایجاد طوفان فکری جهت خلق ایده‌های فناورانه در میان دانشجویان دانشگاه فنی‌و‌حرفه‌ای است. اسماعیل پیرعلی افزود: روندهای کارآفرینی و ایجاد شغل در دنیا تغییرات فراوانی داشته‌است به نحوی که با بررسی بازارهای روز دنیا متوجه می‌شویم بسیاری از شغل‌ها در معرض تغییرات و از بین رفتن قرار‌ گرفته‌اند که این نشات گرفته از ورود فناوری اطلاعات به عرصه‌های مختلف زندگی بشر است. از این رو پارک علم و فناوری با برگزاری کارگاه‌ها و رویدادهای آموزشی از قبیل ایده‌شو بر‌آن است کسب‌و‌کارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات را گسترش داده و از توسعه این کسب‌و‌کارها حمایت ویژه به عمل آورد. اسماعیل پیرعلی افزود: از 42 ایده رسیده به دبیرخانه این رویداد 12 ایده با نظر داوران به مرحله نیمه‌نهایی راه یافتند که در پایان از ۵ ایده برتر با اهدا لوح تقدیر و جایزه نقدی تجلیل به عمل آمد.

گفتنی است ایده‌شو رویدادی است که به ایده‌پردازان فرصت می‌دهد تا ایده‌های خود را در مدت ۳ دقیقه ارایه دهند که این ایده‌ها بر اساس عامه‌پسند بودن برای حضار و فنی بودن برای داوران و فعالان اقتصادی جهت راه‌اندازی یک کسب‌وکار سنجیده خواهند شد.

نفر اول: نوراله صالحی،‌ عنوان ایده : استفاده از گرافین در صنعت ساختمان

نفر دوم: سیاوش شاهینی، عنوان ایده : سبد خرید هوشمند

نفر سوم: سید علیرضا حجازی، عنوان ایده : انتقال شارژ برقی موبایل

نفر چهارم: محمدرضا بیگی عنوان ایده: استند راهنمای گردشگر و مسافر

نفر پنجم: رحمان علیدوستی، عنوان ایده : محیط بان هوشمند

تصاویر
  • رویداد ایده‌شو دست به آچار در چهارمحال و بختیاری برگزار شد
  • رویداد ایده‌شو دست به آچار در چهارمحال و بختیاری برگزار شد
  • رویداد ایده‌شو دست به آچار در چهارمحال و بختیاری برگزار شد
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

شعار سال
پیوند ها

سامانه ها
اوقات شرعی