دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
    فارسی | العربیه | English
پنجشنبه 29 شهریور 1397
آخرین اخبار
دوشنبه 10 اردیبهشت 1397
تعداد بازدید: 1918
تعداد نظرات: 0

پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری و دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد تفاهم نامه همکاری امضا کردند

پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری و دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد تفاهم نامه همکاری امضا کردند

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری، دوشنبه 10 اردیبهشت طی نشستی با حضور دکتر اسماعیل پیرعلی رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری و دکتر مظاهر نیکخواه رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد دو طرف تفاهم نامه همکاری امضا کردند

در این نشست رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد گفت: با پیوند دادن علم و دانش با کارآفرینی باید زمینه اشتغال جوانان تحصیل‌کرده را فراهم آورد تا کشور از بیکاری و رکود نجات یافته و اقتصاد کشور شکوفا گردد. دکتر مظاهر نیکخواه یکی از برنامه های این دانشگاه را ایجاد بستر فناوری از طریق مرکز رشد عنوان نمود و افزود: یکی از مهمترین ظرفیت های دانشگاه آزاد شهرکرد داشتن امکانات و آزمایشگاه های پیشرفته و همچنین وجود اعضای علمی مستعد است که با همکاری با سایر مراکز علمی از این ظرفیت استفاده خواهد شد.

همچنین در این نشست رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: یکی از وظایف ذاتی پارک های علم و فناوری اتصال جریان علم و فناوری به اقتصاد دانش بنیان است. وی تاکید کرد: مجموعه علمی استان باید زنجیره اشتغال و کارآفرینی را تکمیل و تقویت نماید. دکتر اسماعیل پیرعلی گفت: یکی از مهمترین سرمایه های کشور وجود نیروی انسانی و جوانان تحصیلکرده است که با برنامه ریزی و هدایت این سرمایه به سمت ایجاد شرکت های کوچک زود بازده و استارت‌آپ های مبتنی بر علم و دانش می توان از این سرمایه به خوبی بهره برد. رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری با اشاره به استقرار 127 شرکت دانش بنیان و فناور در پارک علم و فناوری استان اظهار امیدواری کرد با تعامل و همکاری دانشگاه آزاد بتوان بیش از پیش زمینه رشد و شکوفایی استعداد جوانان نوآور و کارآفرین را فراهم نمود. در پایان دو تفاهم نامه همکاری با هدف ارتقا حوزه فناوری و کسب و کارهای دانش بنیان، برگزاری همایش های علمی و فناوری مشترک، شبکه سازی و ایجاد کردیدور علم و فناوری و دیگر زمینه ها به امضا دوطرف رسید.

تصاویر
  • پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری و دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد تفاهم نامه همکاری امضا کردند
  • پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری و دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد تفاهم نامه همکاری امضا کردند
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

شعار سال
پیوند ها

سامانه ها
اوقات شرعی