دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
    فارسی | العربیه | English
پنجشنبه 29 شهریور 1397
آخرین اخبار
ﺳﻪشنبه 21 فروردین 1397
تعداد بازدید: 1923
تعداد نظرات: 0

سرمایه گذاری در حوزه فناوری اطلاعات خطر پذیری کمتری دارد

سرمایه گذاری در حوزه فناوری اطلاعات خطر پذیری کمتری دارد

شهرکرد- رییس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری گفت: با توجه به حمایت‌های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و پارک‌های علم و فناوری سرمایه گذاری در شرکت های حوزه فناوری اطلاعات خطر پذیری کمتری دارد.

اسماعیل پیرعلی روز سه شنبه 21 فروردین در نشست تخصصی پارک علم و فناوری و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان با موضوع "مرکز تسهیل گری کسب و کارهای نوپای فاوای" چهارمحال و بختیاری، با تاکید بر حمایت از محصولات و کالاهای ایرانی اظهار داشت: با توجه به دانش فنی و توانمندی شرکت‌های فعال در حوزه فناوری اطلاعات، تولیدات نرم افزاری جوابگوی نیاز کشور خواهد بود و حتی میتوان این محصولات را به بازارهای خارجی عرضه نمود. رییس پارک علم و فناوری آموزش‌های هدفمند و برنامه ریزی شده و مشاوره‌های تخصصی را از راه‌های توانمند سازی کسب و کارهای نوپای فاوا عنوان نمود و اظهار امیدواری کرد در سال جدید شاهد رشد و شکوفایی کشور در زمینه تولید محتوا و نرم افزار و خلق ارزش افزوده در این حوزه خواهیم بود.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان نیز در این جلسه حمایت از کسب و کارهای نوپای فاوا را از مهمترین برنامه ای این اداره کل عنوان نمود و افزود: این اداره کل پس از راه اندازی مرکز "آپا" و مرکز "تسهیل گری کسب و کارهای نوپای فاوا" با همکاری پارک علم و فناوری و مراکز دانشگاهی استان، راه اندازی صندوق سرمایه گذاری ریسک پذیر از طریق صندوق وجوه اداره شده وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را در دستور کار قرار داده است. مرتضی بلالی با اشاره به دوره‌های آموزشی برگزار شده توسط مرکز تسهیل گری کسب و کارهای نوپای فاوا خواستار برگزاری این دوره‌ها در دیگر شهرستان های استان شد. او تصریح کرد: فرهنگ سازی برای ایجاد استارتاپهای موفق نه تنها در میان دانشجویان بلکه باید در میان دانش آموزان نیز گسترش یابد.

برگزاری جلسه با فرمانداران شهرستان‌های استان، برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه برگزیدگان رویداد اینوکا و برنامه ریزی جهت ایجاد اتاق مشاوره از مهمترین مصوبات این جلسه بود.

تصاویر
  • سرمایه گذاری در حوزه فناوری اطلاعات خطر پذیری کمتری دارد
ارسال نظر جدید

نام

ایمیل

وب سایت

شعار سال
پیوند ها

سامانه ها
اوقات شرعی