دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
    فارسی | العربیه | English
جمعه 27 مهر 1397
مشاهده خبر
ﺳﻪشنبه 12 آبان 1394
تعداد بازدید: 1173
تعداد نظرات: 0

جلسه هم اندیشی پارک علم و فناوری استان و آموزش و پرورش ناحیه 2 شهرستان شهرکرد برگزار شد.

جلسه هم اندیشی پارک علم و فناوری استان و آموزش و پرورش ناحیه 2 شهرستان شهرکرد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان، روز سه شنبه 12 آبان ماه جلسه هم اندیشی پارک علم و فناوری استان با حضور معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش ناحیه 2 شهرستان شهرکرد، مدیر  پژوهش سرای دانش آموزی ابن سینا و مدیران دبیرستان های تیزهوشان، نمونه، شاهد، هنرستان های فنی و کارودانش این ناحیه برگزار شد.

در ابتدای این جلسه مهندس مهربان رئیس پژوهش سرای دانش آموزی ابن سینا به معرفی ظرفیت های این مرکز پرداخت و اظهار داشت با توجه به پتانسیل های موجود، پژوهش سرای ابن سینا با همکاری پارک علم و فناوری می تواند بستری مناسب جهت توسعه و پیشرفت دانش آموزان مبتکر و خلاق باشد.

در ادامه نصیری معاون آموزش و پرورش ناحیه 2 شهرستان شهرکرد ضمن ابراز خرسندی از همکاری با پارک علم و فناوری استان گفت: با توجه به نیاز کشور به هدایت دانش آموزان به سمت رشته های کاربردی همکاری با پارک و استفاده از ظرفیت های متقابل متواند یکی از اثرگذارترین اقدامات در این خصوص باشد.

 دکتر ظفریان مسئول کمیته آموزش و اطلاع رسانی پارک علم و فناوری استان با اشاره استعداد و توانمندی دانش آموزان استان، از رسالت پارک علم و فناوری در خصوص حمایت از تجاری سازی ایده ها و نوآوری های دانش آموزان سخن گفت و افزود  پارک علم و فناوری استان آمادگی دارد با ایجاد مرکز نوآوری و خلاقیت راهی برای شکوفایی استعدادهای نهفته دانش آموزان فراهم آورد.

 در پایان پس از بحث و تبادل نظر پیرامون زمینه های مشترک همکاری وراهکارهای عملیاتی کردن فعالیت ها مقررشد پارک علم و فناوری با ارائه خدمات مشاوره ای به دبیران و دانش آموزان پیرامون خلاقیت ونوآوری زمینه را برای بازدید دانش­­آموزان از شرکت­های فناور و دانش­بنیان و ارائه خدمات مشاوره­ای به دانش آموزان جهت شرکت در جشنواره­های علمی فراهم آورد. اختصاص فضای فیزیکی مناسب توسط پژوهشسرای ابن سینا جهت راه­اندازی کانون شکوفایی خلاقیت دانش آموزی از دیگر مصوبات این جلسه بود.

تصاویر
  • جلسه هم اندیشی پارک علم و فناوری استان و آموزش و پرورش ناحیه 2 شهرستان شهرکرد برگزار شد.
  • جلسه هم اندیشی پارک علم و فناوری استان و آموزش و پرورش ناحیه 2 شهرستان شهرکرد برگزار شد.