دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
    فارسی | العربیه | English
جمعه 27 مهر 1397
مشاهده خبر
چهارشنبه 29 مهر 1394
تعداد بازدید: 1154
تعداد نظرات: 0

سرپرست پارک علم و فناوری استان : سیاست پارک علم و فناوری استان در حال حاضر پیگیری و اجرای برنامه های توسعه ای است.

سرپرست پارک علم و فناوری استان : سیاست پارک علم و فناوری استان در حال حاضر پیگیری و اجرای  برنامه های توسعه ای است.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان روز چهارشنبه 29 مهرماه دکتر اسماعیل پیرعلی سرپرست پارک علم و فناوری استان در جلسه مشترک با شرکت های مستقر اظهار داشت: سیاست پارک علم و فناوری استان در حال حاضر اجرای برنامه های توسعه ای است. وی استیجاری بودن ساختمان های پارک علم و فناوری استان را یکی از مهمترین مشکلات این پارک عنوان نمود و از پیگیری های صورت گرفته جهت اخذ ردیف بودجه عمرانی سخن گفت. دکتر پیرعلی با اشاره به نگاه مثبت مسئولین به حوزه علم و فناوری افزود پژوهش ها و پایان نامه هایی که منجر به تولید محصول فناور می شود باید به شرکت های فناور و دانش بنیان متصل گردد.

وی یکی از نتایج اینگونه جلسات را انتقال تجربیات شرکت های دانش بنیان و شرکت های نوپا دانست. دکتر پیرعلی احداث مرکز نوآوری و شکوفایی، مرکز رشد واحدهای فناور شهرستان بروجن و تعامل با دستگاه ای اجرایی را از دیگر برنامه های پارک علم و فناوری برشمرد.

در پایان شرکت های مستقر ضمن بحث و تبادل نظر، برگزاری دوره های مختلف آموزشی، هدف گذاری و اتخاذ استراتژی مناسب و تکیه بر نقاط مشترک را از عوامل موثر در پیشرفت عنوان نمودند و خواستار برنامه ریزی پارک علم و فناوری استان در این جهت شدند.

تصاویر
  • سرپرست پارک علم و فناوری استان : سیاست پارک علم و فناوری استان در حال حاضر پیگیری و اجرای  برنامه های توسعه ای است.
  • سرپرست پارک علم و فناوری استان : سیاست پارک علم و فناوری استان در حال حاضر پیگیری و اجرای  برنامه های توسعه ای است.