دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
    فارسی | العربیه | English
پنجشنبه 29 شهریور 1397
مشاهده خبر
چهارشنبه 29 فروردین 1397
تعداد بازدید: 1951
تعداد نظرات: 0

رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری خبر داد :تشکیل صندوق پژوهش و فناوری در چهارمحال و بختیاری

رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری خبر داد :تشکیل صندوق پژوهش و فناوری در چهارمحال و بختیاری

اسماعیل پیرعلی رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری در نشست با خبرنگاران و اصحاب رسانه گفت: پارک علم و فناوری مجوز تاسیس صندوق پژوهش و فناوری را برای استان اخذ نمود، این صندوق با اعتبار 6 میلیارد تومان ایجاد می‌شود.

پیرعلی افزود: ۱۲۷ شرکت فناور ودانش بنیان در پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری مستقر است که تعداد دانش فنی این شرکت ها ۲۲۰ دانش فنی بوده و از این تعداد ۷۰ دانش فنی تجاری سازی شدهاست.

او تصریح کرد: بیش از ۱۷۴ هزار دلار در سال گذشته صادرات داشتهایم و در مجموع گردش مالی این شرکتها ۷۳ میلیارد تومان است.

پیرعلی گفت: از سال ۹۳ تا کنون ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان تسهیلات قرض الحسنه به شرکتهای دانش بنیان پرداخت شدهاست همچنین حدود ۱۰ هزار و ۵۰۰ متر مربع فضا در اختیار این شرکتها قرار گرفتهاست.

رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری با اشاره به ایجاد اشتغال شرکتهای دانش بنیان گفت: میزان اشتغال ایجاد شده توسط شرکتهای دانش بنیان ۷۲۵ نفر بودهاست.

او افزود: آغاز ساخت پروژه پردیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری از خرداد ماه سال جاری آغاز و واحدهای آن بصورت اجاره به شرط تملیک به شرکتهای دانش بنیان واگذار میشود.

رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری در پایان گفت: مجوز تاسیس صندوق پژوهش و فناوری برای استان با سرمایه 6 میلیارد تومان اخذ شدهاست که مبلغ ۳ میلیارد تومان از صندوق نوآوری و شکوفایی کشور و مبلغ 3 میلیارد تومان دیگر مربوط به بخش دولتی و بخش خصوصی و شرکت های دانش بنیان است.
تصاویر
  • رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری خبر داد :تشکیل صندوق پژوهش و فناوری در چهارمحال و بختیاری