دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
    فارسی | العربیه | English
یکشنبه 29 مهر 1397
مشاهده خبر
یکشنبه 05 آذر 1396
تعداد بازدید: 420
تعداد نظرات: 0

رونمایی از 8 محصول فناور در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری چهارمحال و بختیاری

رونمایی از 8 محصول فناور در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری چهارمحال و بختیاری

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری، روز شنبه 4 آذر ماه نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری چهارمحال بختیاری با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع انسانی استاندار، نماینده مردم شهرستان لردگان در مجلس شورای اسلامی، رئیس پارک علم و فناوری و جمعی از مدیران استانی و پژوهشگران در فرهنگسرای بزرگ شهرکرد افتتاح شد. در آیین افتتاحیه این نمایشگاه از 8 محصول فناور نظیر صنایع آزمایشگاهی مجازی، ژنراتور آلتراسونیک ۳ کیلو وات تمام لمسی، جت موور، چاپگر تولید محفظه قالب های ماسه ای ریخته گری، سامانه تأیید اصالت محصولات سالم و ارگانیک، B-War(داروی پاکسازی کننده‌ی کندو.انواع کنه)، Healthy-B(شربت محرک تخم گذاری ،آرامش بخش و مقاوم کننده زنبور عسل)، مجموعه تحقيقاتي و آموزشي ژنراتور (اينورتر) متصل به شبكه رونمایی شد.

 دکتر محمد خالدی نماینده مردم لردگان در مجلس شورای اسلامی در حاشیه افتتاح این نمایشگاه گفت: پژوهش های دانشگاهی باید به سمت و سوی نیازهای اساسی جامعه هدایت شود.
وی اظهار داشت: به همین منظور نیازمندی های پژوهشی چهارمحال و بختیاری شناسایی و در راستای اختصاص اعتبار برای پژوهش محوری اقدام خواهد شد.
وی یادآور شد: فعالیت 17 پژوهشکده و 15 شرکت دانش بنیان در چهارمحال و بختیاری نشان از اهمیت این موضوع است. واین رونمایی ها نشان از توان بالای شرکت های فناور و دانش بنیان استان در زمینه مخلف دارد.

گفتنی است نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری که به همت پارک علم و فناوری برپا شده است از 4 لغایت 8 آذر ماه در فرهنگسرای بزرگ شهرکرد آماده پذیرایی از علاقه مندان به علم و پژوهش و فناوری می باشد.

تصاویر
  • رونمایی از 8 محصول فناور در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری چهارمحال و بختیاری
  • رونمایی از 8 محصول فناور در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری چهارمحال و بختیاری