دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
    فارسی | العربیه | English
یکشنبه 29 مهر 1397
مشاهده خبر
دوشنبه 22 آبان 1396
تعداد بازدید: 439
تعداد نظرات: 0

پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری و پست بانک تفاهم نامه همکاری امضا کردند

پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری و پست بانک تفاهم نامه همکاری امضا کردند

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری، صبح امروز دوشنبه 22 آبان نشست مشترکی با حضور دکتر اسماعیل پیرعلی رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری و بهنام یزدانی مدیر شعب پست بانک استان برگزار شد.

در این نشست رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: در حال حاضر یکی از دغدغه های اصلی نظام ، دولت و مردم اشتغالزایی می باشد و با توجه اینکه خدمات پست بانک در راستای محرومیت زدایی بسیار موثر بوده است همکاری دو مجموعه می تواند باعث کمک به شرکت های تازه تاسیس شده و منجر به اشتغالزایی پایدار و توسعه اقتصادی گردد.

در ادامه آقای یزدانی تصریح کرد پست بانک از بدو تاسیس تلاش نموده خدمات بانکی را به مناطق محروم و کمتر توسعه یافته منتقل نموده و در راستای توسعه اقتصادی مناطق محروم فعالیت نماید. وی افزود در برنامه ششم توسعه پست بانک به عنوان بانک تخصصی حوزه ICT و خرده بانکدار روستایی تعیین گردیده است و این ماموریت وظایف و مسئولیت های بانک را سنگین نموده و در راستای همین ماموریت ها پست بانک استان آمادگی کامل دارد نهایت تلاش خود را در راستای اشتغالزایی و کمک به شرکت های تازه تاسیس پارک علم و فناوری استان بکار گیرد .

در پایان تفاهم نامه همکاری با هدف حفظ و ایجاد اشتغال جدید، ایجاد تعامل و همکاری درخصوص حمایت فعالان کسب و کارهای حوزه ICT و دانش بنیان منعقد شد.

تصاویر
  • پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری و پست بانک تفاهم نامه همکاری امضا کردند