دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
    فارسی | العربیه | English
یکشنبه 29 مهر 1397
مشاهده خبر
یکشنبه 02 مهر 1396
تعداد بازدید: 529
تعداد نظرات: 0

بازدید معاونت اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره)و کارشناسان اشتغال شهرستان های استان از پارک

بازدید  معاونت اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره)و کارشناسان اشتغال شهرستان های استان از پارک

نوذر حیدری معاونت اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره) استان وکارشناسان اشتغال شهرستانهای استان به منظور آشنایی با فعالیت‌های پارک علم و فناوری استان، شرکت‌های مستقر  و بررسی راههای همکاری با این مجموعه ضمن بازدید از شرکت های مستقر در پارک، از نزدیک با روند فعالیت های این شرکت ها آشنا شدند.

در ابتدای این بازدید داراب ظفریان معاون پارک علم و فناوری استان ضمن معرفی پارک و بیان فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته و همچنین نحوه حمایت پارک علم و فناوری از شرکت های مستقر، از همکاری کمیته امداد استان با پارک علم و فناوری استقبال کرد.

در ادامه معاونت اشتغال کمیته امداد اظهار داشت؛ بازدید از پارک علم و فناوری و مراکز تابعه با هدف آشنایی با عملکرد علمی و اقتصادی شرکت های دانش بنیان، نحوه مدیریت و اجراء نمودن فعالیت در شرکت های دانش بنیان استان ، بررسی صرفه اقتصادی شرکت ها و پتانسیل های نیروی انسانی و تبدیل علم به محصول و نیز آشنا یی با نوع عملکرد و خلاقیت مدیران این شرکت ها برنامه ریزی شده است.  

پس از نشست معاونت اشتغال کمیته امداد استان  و کارشناسان اشتغال شهرستانهای استان از نمایشگاه محصولات واحدهای فناور و دفاتر برخی از شرکت‌های مستقر بازدید و از نزدیک با نحوه فعالیت شرکت ها آشنا شدند.

تصاویر
  • بازدید  معاونت اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره)و کارشناسان اشتغال شهرستان های استان از پارک
  • بازدید  معاونت اشتغال کمیته امداد امام خمینی (ره)و کارشناسان اشتغال شهرستان های استان از پارک