دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
    فارسی | العربیه | English
یکشنبه 29 مهر 1397
مشاهده خبر
ﺳﻪشنبه 14 شهریور 1396
تعداد بازدید: 547
تعداد نظرات: 0

تشکیل دومین جلسه شورای پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری در سال 1396

تشکیل دومین جلسه شورای پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری در سال 1396

در دومین جلسه شواری پارک علم و فناوری استان با پذیرش 3 شرکت در زمینه IT و نرم افزار موافقت به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان، دومین جلسه شورای پارک روز دوشنبه با حضور اعضای جلسه در پارک تشکیل شد. در این جلسه دکتر پیرعلی رئیس پارک علم و فناوری گفت هم اکنون 132 شرکت/ واحد فناور در پارک علم و فناوری استان فعالیت می‌کند که از این تعداد 13 شرکت دارای تآییدیه دانش بنیانی از معاونت ریاست جمهوری کشور و هفت شرکت در حال ارزیابی دریافت تآییدیه دانش بنیانی هستند.

وی اظهار داشت مطالعات طرح جامع احداث پردیس پارک علم و فناوری استان در محل گودال چشمه بلوار 13 آبان انتهای خیابان رشد انجام شده است و ارزیابی فنی پیمانکاران جهت واگذاری عملیات اجرایی ساخت پردیس صورت گرفته است.

وی همچنین افزود با توجه به تصویب آیین نامه اجاره بلند مدت اراضی به واحدهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری و به منظور ایجاد مزیت‌های حاصل از همجواری در پارک علم و فناوری و همچنین تشویق واحدهای فناور فعال، اراضی به واحدهای مورد تآیید پارک به منظور احداث واحدهای تحقیقاتی و فناوری در اراضی پارک علم و فناوری استان به صورت بلند مدت اجاره داده خواهد شد.

دکتر پیرعلی در جلسه شورای پارک گفت با توجه به پیگیری های صورت گرفته جهت ایجاد صندوق پژوهش و فناوری در استان به منظور حمایت از شرکتهای مستقر در پارک علم و فناوری امید است بتوانیم در آینده نزدیک این صندوق را در استان راه اندازی نماییم.

موافقت با پذیرش سه شرکت فناور در حوزه IT از شرکت‌های متقاضی پذیرش در پارک، تصویب آیین نامه واگذاری اراضی به صورت اجاره بلند مدت و تصویب طرح جامع پردیس پارک علم و فناوری استان از مصوبات این جلسه بوده است.

تصاویر
  • تشکیل دومین جلسه شورای پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری در سال 1396