دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
    فارسی | العربیه | English
جمعه 27 مهر 1397
مشاهده خبر
شنبه 21 مرداد 1396
تعداد بازدید: 531
تعداد نظرات: 0

فرماندار شهرکرد ازپارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری بازدید کرد

فرماندار شهرکرد ازپارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری بازدید کرد

حمید ملک پور و اعضای شورای اقتصاد مقاومتی شهرستان شهرکرد به منظور آشنایی با فعالیت‌های پارک علم و فناوری استان و شرکت‌های مستقر ضمن بازدید از شرکت های مستقر در پارک، از نزدیک با روند فعالیت های این شرکت ها در زمینه اقتصاد مقاومتی آشنا شدند.

در ابتدای این بازدید داراب ظفریان معاون پارک علم و فناوری استان ضمن معرفی پارک و بیان فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته و همچنین نحوه حمایت پارک علم و فناوری از شرکت های مستقر، برخی از دغدغه ها و مشکلات شرکت های مستقر در پارک را نیز عنوان کرد.

در ادامه حمید ملک پور اظهار داشت؛ با توجه به وجود صنایع مختلف فعال در سطح استان باید زیر ساخت‌های علم، فناوری و صنعت در استان توسعه یابند تا بتوان بهترین استفاده ها را از ظرفیت‌های استان نمود. همچنین برای ایجاد اشتغال پایدار جوانان تحصیل کرده و متخصصان بومی می طلبد که حمایت های لازم از پارک علم و فناوری و شرکت های مستقر در آن صورت گیرد.

پس از نشست اعضای شورای اقتصاد مقاومتی شهرستان شهرکرد از نمایشگاه محصولات واحداهای فناور و دفاتر برخی از شرکت‌های مستقر بازدید و از نزدیک با دغدغه‌ها و مشکلات آنها آشنا و توصیه‌های لازم در این زمینه را ارایه کردند.

در پایان این بازدید، فرماندار شهرستان شهرکرد ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های صورت گرفته توسط پارک علم و فناوری در جهت توسعه علمی و فناوری استان، گفت: فرمانداری شهرکرد با استفاده از ظرفیت دیگر سازمان ها از جمله شهردارهای، بانک ها و... تمامی توان خود را در خصوص رفع موانع موجود و تامین زیرساخت های لازم برای پارک علم و فناوری استان به کار خواهد گرفت.

تصاویر
  • فرماندار شهرکرد ازپارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری بازدید کرد
  • فرماندار شهرکرد ازپارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری بازدید کرد