دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
    فارسی | العربیه | English
جمعه 27 مهر 1397
مشاهده خبر
ﺳﻪشنبه 10 مرداد 1396
تعداد بازدید: 483
تعداد نظرات: 0

کانون شکوفایی و خلاقیت در شهرستان بن راه اندازی می‌شود

کانون شکوفایی و خلاقیت در شهرستان بن راه اندازی می‌شود

طی نشستی که در فرمانداری شهرستان بن با حضور رئیس پارک علم و فناوری، فرماندار بن و جمعی از مسئولین شهر بن برگزار شد زمینه‌های همکاری پارک علم و فناوری در این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری در این نشست رئيس پارك علم و فناوري اظهار داشت: پارک علم و فناوری به عنوان یک نهاد اجتماعی و حلقه توسعه اقتصادی مبتنی بر فناوری به دنبال به حرکت در آوردن جریان دانش و فناوری در میان دانشگاه‌ها ، موسسات پژوهشی و تحقیقاتی، شرکت های خصوصی و بازار است. وی افزود: پارك علم و فناوري استان به منظور زمينه‌سازي بروز خلاقيت در راستای توسعه فناوری و ایجاد زیست بوم فناوری استان اقدام به فراهم كردن امكانات لازم براي تأسيس كانون خلاقيت و شكوفايي در شهرستان‌هاي استان از جمله شهرستان بن كرده است.

   كمال اكبريان فرماندار بن نیز در این نشست ضمن ابراز خرسندی از تعامل و همکاری با پارک علم و فناوری استان، یکی از راه‌های همکاری بهتر با پارک را کمک به راه اندازی کانون خلاقیت و شکوفایی در این شهر جهت هدایت نوآوران به سمت ایجاد موسسات دانایی محور و هدایت آن ها به سمت پذیرش در مراکز رشد برای توسعه کارآفرینی و فناوری در شهرستان بن دانست. وی گفت:  با تأسیس اين كانون و شناسايي و حمايت از جوانان خلاق زمينه‌ي مناسب براي كاهش نرخ بيكاري در اين شهرستان بوجود مي آيد.

تصاویر
  • کانون شکوفایی و خلاقیت در شهرستان بن راه اندازی می‌شود
  • کانون شکوفایی و خلاقیت در شهرستان بن راه اندازی می‌شود