دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
    فارسی | العربیه | English
جمعه 27 مهر 1397
مشاهده خبر
چهارشنبه 07 تیر 1396
تعداد بازدید: 471
تعداد نظرات: 0

مرکز نوآوری دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد با مشارکت پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری افتتاح شد.

مرکز نوآوری دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد با مشارکت پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان، روز یکشنبه 4 تیر ماه مرکز نوآوری دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد با مشارکت پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری افتتاح شد. در مراسم افتتاح این مرکز دکتر پیر علی رئیس پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری گفت: دانشگاهی که تیمی قوی و مدیریت خوب داشته باشد، مشوق است و این می‌تواند یک نگاه دو سویه باشد که اهداف را به تعالی برساند. پیر علی خاطرنشان کرد: دانشگاه کارآفرین مرکز رشدی است که در آن ساختارهای حمایتی لازم برای اعضای هیأت علمی و دانشجویان فراهم می‌شود تا شرکت‌های فناور، دانش محور و مشترک جدیدی را راه‌اندازی کنند.

وی به فرهنگ‌سازی و لزوم کار تیمی اشاره کرد و گفت: باید به سمت خلاقیت، کسب و کار و شکوفایی حرکت کرد و این بستر با ایجاد دفتر نوآوری که یک کار ارزشمند است، میسر خواهد شد.

وی تصریح کرد: رسالت این مرکز که در نوع خود کم نظیر است، هدایت تیم‌های نوآور و صاحبان ایده و توانمندسازی آن‌ها در راستای تولید و تجاری‌سازی محصولات فناورانه بود که امری مهم و تأثیرگذار در توسعه علمی این دانشگاه است

سرپرست دانشگاه پیام نور چهارمحال و بختیاری نیز با اشاره به توانایی اساتید و دانشجویان دانشگاه پیام نور استان افزود: دانشگاه علاوه بر رسالت خویش در حوزه تولید دانش و تربیت نیروی انسانی، بحث نوآوری و تجاری‌سازی را نیز بر عهده دارد.

وی هدف از افتتاح مرکز نوآوری را ایجاد یک بستر برای شناخت افراد و نخبگان دانست و گفت: رسالت دانشگاه این است که خودش دانشجو و نیروی کار را تعالی دهد تا بتواند در کنار سایر خدمات رشد کند.

آبرود اظهار کرد: با تعامل بیشتر پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد و دانشگاه‌ها و شکل‌گیری دانشگاه کارآفرین، امکانات و منابع مورد نیاز برای فعالیت مؤثر دانشجویان، اعضای هیأت علمی در این مراکز تأمین می‌‎شود.

 

تصاویر
  • مرکز نوآوری دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد با مشارکت پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری افتتاح شد.
  • مرکز نوآوری دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد با مشارکت پارک علم و فناوری استان چهارمحال و بختیاری افتتاح شد.