دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
    فارسی | العربیه | English
جمعه 27 مهر 1397
مشاهده خبر
شنبه 19 فروردین 1396
تعداد بازدید: 640
تعداد نظرات: 1

دیدار رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری و فرمانده سپاه قمر بنی هاشم(ع) استان

دیدار رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری و فرمانده سپاه قمر بنی هاشم(ع) استان

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری، سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه قمر بنی هاشم(ع) در دیدار با دکتر اسماعیل پیرعلی رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: سپاه با تمام توان در خدمت کسانی است که بخواهند در جهت پیشرفت، ایجاد اشتغال و تولید اقدام کنند. وی افزود: الحمدالله ظرفیت های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بسیار ارزنده است که نیاز به تلاش بیشتر برای به ثمر نشاندن و استفاده از این ظرفیت ها نیاز است.

اکبری تصریح کرد: اقتصاد مقاومتی به این معنی است که متکی به خودمان باشیم و بتوانیم نیازمندی های خود را تأمین کنیم؛ کشور ما هم دچار تهدید است و هم دچار تحریم؛ اما بسیاری از مسئولان باور نمی کنند.

وی افزود: سپاه باور کرد که دچار تهدید و تحریم است؛ لذا با توکل بر خداوند و اتکا به ظرفیت های درونی پیشرفت های چشمگیر همه جانبه نظامی کرد. ما کشوری بودیم که روزی نیازمند خرید ابتدایی ترین تجهیزات نظامی بودیم؛ اما امروز به بیش از 30 کشور دنیا تسلیحات نظامی صادر می کنیم.

سردار اکبری در پایان تاکید کرد: در سپاه های استانی معاونتی تحت عنوان معاونت پژوهشی وجود دارد و در این خصوص سپاه استان آمادگی همه گونه همکاری با پارک علم و فناوری و هر مجموعه ی دیگری که خود را زیر مجموعه انقلاب بداند را دارد.

دکتر اسماعیل پیرعلی رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری نیز در ابتدای این دیدار با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد دانش بنیان یکی از پایه های اقتصاد مقاومتی را اقتصاد دانش بنیان عنوان نمود که در صورت برنامه ریزی و حمایت می تواند زمینه تولید و اشتغال برای جوانان و فارغ التحصیلان دانشگاه را فراهم نماید. وی با اشاره به حمایت های پارک علم و فناوری از صاحبان ایده های فناورانه، شرکت های دانش بنیان و فناور تاکید کرد: پارک علم و فناوری با ایجاد بستر مناسب زمینه اشتغال جوانان را فراهم آورده است. وی اظهار امیدواری کرد در صورت حمایت سپاه استان از طریق معاونت علمی، پژوهشی سپاه، بسیج سازندگی و دیگر مجموعه های مرتبط بتوان قدم در راستای توسعه استان و اقتدار نظام جمهوری اسلامی برداریم.


تصاویر
  • دیدار رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری و فرمانده سپاه قمر بنی هاشم(ع) استان
  • دیدار رئیس پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری و فرمانده سپاه قمر بنی هاشم(ع) استان