دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
    فارسی | العربیه | English
پنجشنبه 29 شهریور 1397
مشاهده خبر
چهارشنبه 29 دی 1395
تعداد بازدید: 802
تعداد نظرات: 1

همزمان با دهه فجر کانون شکوفایی خلاقیت پارک علم و فناوری در شهرستان فارسان افتتاح خواهد شد

همزمان با دهه فجر کانون شکوفایی خلاقیت پارک علم و فناوری در شهرستان فارسان افتتاح خواهد شد

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری، همزمان با دهه فجر کانون شکوفایی خلاقیت پارک علم و فناوری در شهرستان فارسان با همکاری فرمانداری، دانشگاه پیام نور و دیگر مراکز دانشگاهی این شهرستان افتتاح خواهد شد.

در همین رابطه دکتر داراب ظفریان معاون پارک علم و فناوری در جلسه مشترک با دکتر بیژن سلیمانی رئیس دانشگاه پیام نور مرکز فارسان اظهار داشت: شهرستان فارسان به لحاظ علمی و اقتصادی دارای ظرفیت بالایی است که با راه اندازی کانون شکوفایی خلاقیت در این شهرستان شاهد تبدیل این ظرفیت ها به سرمایه های فکری و اقتصادی خواهیم بود. وی با اشاره به اهداف کانون های شکوفایی خلاقیت خاطر نشان کرد: در اقتصاد دانش بنیان منبع اصلی، ایده فناورانه و دانش است و با توجه به اینکه شهرستان فارسان از ظرفیت دانشگاهی، علمی و نیروی انسانی صاحب دانش قابل توجهی برخوردار است و از طرفی سهم بسزایی در توسعه شیلات در استان دارد لذا برای تکمیل و تکوین زنجیره فناوری اقتصاد دانش بنیان در این شهرستان، راه اندازی کانون شکوفایی خلاقیت می تواند در فرهنگ سازی و عملیاتی کردن فناوری نقش مهمی ایفا نماید.

دکتر سلیمانی رئیس دانشگاه پیام نور فارسان نیز ضمن استقبال از راه اندازی کانون شکوفایی خلاقیت در این شهرستان گفت: دانشگاه پیام نور فارسان در حال حاضر دارای 1600 نفر دانشجو می باشد که در سال 95 پذیرش دانشجو در این مرکز نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است. وی از کسب عنوان کارآفرین برتر در بین دانشگاه های پیام نور کشور توسط دانشجویان و پرسنل این دانشگاه خبر داد و اظهار امیدواری کرد با راه اندازی این کانون همه دانشجویان شهرستان فارسان از مزایای آن بهره مند شوند. رئیس دانشگاه پیام نور قول مساعد داد که با تامین فضای فیزیکی، تجهیز آزمایشگاه و تامین نیرونی انسانی در راه اندازی کانون شکوفایی خلاقیت شهرستان فارسان همکاری نماید.

تصاویر
  • همزمان با دهه فجر کانون شکوفایی خلاقیت پارک علم و فناوری در شهرستان فارسان افتتاح خواهد شد
  • همزمان با دهه فجر کانون شکوفایی خلاقیت پارک علم و فناوری در شهرستان فارسان افتتاح خواهد شد