دی ان ان evoq , دات نت نیوک ,dnn
    فارسی | العربیه | English
پنجشنبه 29 شهریور 1397
مشاهده خبر
ﺳﻪشنبه 07 دی 1395
تعداد بازدید: 711
تعداد نظرات: 0

جلسه مشترک پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری و شرکت شهرک های صنعتی استان برگزار شد

جلسه مشترک پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری و شرکت شهرک های صنعتی استان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری روز سه شنبه 7 آذر ماه، جلسه مشترک پارک علم و فناوری و شرکت شهرک های صنعتی استان با حضور مهندس شمسیان معاون شرکت شهرک‌های صنعتی، دکتر ظفریان معاون پارک علم و فناوری و جمعی از مدیران ستادی و شرکت های فناور و دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری برگزار شد.

در این جلسه مهندس شمسیان با اشاره به آغاز فعالیت شرکت شهرک های صنعتی استان از سال 1370 در استان خاطر نشان کرد در حال حاضر عرصه صنعتی استان 3600 هکتار می باشد که این میزان 3 درصد از عرصه صنعتی کشور را شامل می شود. مهندس شمسیان اظهار داشت: صنایع کوچک آسیب پذیر ترین بخش در صنعت هستند که شرکت شهرک ها برای حمایت از این واحدها بسته های حمایتی ویژه ای اختصاص داده است. معاون شرکت شهرک ها از واگذاری زمین به شرکت های دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری با 90 درصد تسهیلات و به صورت 48 ماهه خبر داد و افزود  این شرایط  واگذاری زمین در شهرک های صنعتی استان با تایید پارک علم و فناوری و ارائه جواز تاسیس از سازمان جهاد کشاورزی یا سازمان صنعت، معدن و تجارت امکان پذیر خواهد بود. وی دسترسی به زیر ساخت های آب، برق، گاز، اینترنت، مستثني بودن از قانون شهرداري ها و مكانيابي و طراحي انجام شده مطابق با اصول فني و مهندسي و آخرين روشهاي شهرك سازي را از دیگر مزایای این زمین ها عنوان نمود.

در ادامه ظفریان معاون پارک علم و فناوری استان به تشریح ظرفیت های پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری پرداخت و  خاطر نشان کرد یکی از سیاست های پارک علم و فناوری ایجاد هم افزایی وارتباط مؤثر با سایر دستگا های صنعتی و علمی استان است که با توجه به نقش کلیدی شرکت شهرک های صنعتی استان نیاز به تعامل بیشتر است.

در پایان برگزاری تورهای صنعتی، ایجاد خوشه های صنعت، حضور در نمایشگاه های ملی و بین المللی و انعقاد تفاهم نامه به عنوان همکاری های مشترک مورد بررسی قرار گرفت.

تصاویر
  • جلسه مشترک پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری و شرکت شهرک های صنعتی استان برگزار شد
  • جلسه مشترک پارک علم و فناوری چهارمحال و بختیاری و شرکت شهرک های صنعتی استان برگزار شد